loader image

Makijaż Permanentny

Jesteś piękna -wystarczy tylko to podkreślić

Zmieniamy życzenia naszych Klientek w doskonały makijaż permanentny, zapewniając zniewalający i naturalny efekt, który podkreśla wszystko co najpiękniejsze w kobiecej urodzie

Brwi

Permanentne brwi

Perfekcyjne w każdym detalu

Dowiedz się więcej

Usta

Permanentne usta

Zniewalające

Naturalne
Świeże

dowiedz się więcej

Powieki

Permanentne kreski

Zachwycaj spojrzeniem wyglądaj perfekcyjnie 24/7   dowiedz się więcej

Makijaż permanentny to realna oszczędność czasu i pieniędzy !

Umiejętnie wykonany makijaż dodaje kobietom wiele uroku. Jego znaczenie jest tak duże, że wiele pań nie jest w stanie pokazać się nikomu bez umalowanych ust czy oczu. Nie da się ukryć, że makijaż dodaje twarzy wyrazistości i charakteru, wydobywa piękno, maskuje mankamenty i poprawia proporcje twarzy. Ponieważ zaś jego codzienne wykonywanie zabiera wiele czasu i jest kłopotliwe, świetne rozwiązanie może stanowić makijaż permanentny brwi. Ze względu na cenne minuty, które codziennie tracimy na wykonanie make-up, w dzisiejszych zabieganych czasach coraz więcej kobiet decyduje się na makijaż permanetny ponieważ pozwala to zaoszczędzić ok 20 minut dziennie  – a w skali roku daje nam to na prawdę realne oszczędności – zarówno bezcennego czasu jak i również pieniędzy, których nie tracimy na kosmetyki.

" Kobiece piękno tkwi w oczach a makijaż jest odzwierciedleniem głębi urody każdej kobiety "

Najczęściej zadawane

PYTANIA

Jak każda usługa estetyczna, tak i makijaż permanentny , aby był najwyższej jakości, potrzebuje dwóch składników: techniki i estetyki.

Dlatego, wybierając miejsce, gdzie wykonasz makijaż permanentny, sprawdź najpierw technologię. Zacznij od informacji, na jakim sprzęcie pracują specjaliści. W Salonie OdNova wykorzystujemy najwyższej klasy urządzenia z odpowiednimi atestami i certyfikatami medycznymi (Quantum ONE® i Eurotouch Bimodul ).

Jeśli chodzi o pigmenty, stosujemy barwniki oparte wyłącznie na substancjach nieorganicznych i mineralnych, które gwarantują posiadanymi certyfikatami bezpieczeństwo dla skóry i brak możliwości wystąpienia alergii czy zakażeń bakteryjnych.

Ważna jest także wiedza, po pierwsze potwierdzona dyplomem linergistki, a po drugie cały czas poszerzana na szkoleniach i sympozjach międzynarodowych szkoleniowców. Tylko osoba bezustannie rozwijająca swoje kompetencje, może swobodnie oferować usługi lokalnie, trzymając światową klasę. Dlatego zawsze pytaj kosmetologów, linergistów, lekarzy medycyny estetycznej, jak często się szkolą.

Prawda jest jednak taka, że najlepszy sprzęt i dziesiątki szkoleń nie wystarczą, ponieważ potrzebny jest jeszcze talent i pasja, czyli dokładnie to znajdziesz tylko w Salonie Odnova !

Linergistka Agnieszka Modrzyk – Podwysocka specjalizuje się w wysoko estetycznym makijażu permanentnym, indywidualnie dobranym do cech urody. Potrafi jak nikt skorygować niedoskonałości urody i jednocześnie wydobyć jej atuty, podkreślając piękno w sposób nienachalny i gustowny. Założycielka OdNova posiada ogromne wyczucie estetyczne, a zabiegi makijażu permanentnego są jej pasją.

To ważna decyzja, dlatego rozumiemy sytuację, w której nie jesteś pewna i chcesz sprawdzić, jak będziesz wyglądać w makijażu permanentnym. Dlatego zapraszamy Cię na wizualizację wstępną.

Podczas spotkania przeprowadzimy analizę kolorystyczną i porozmawiamy o Twojej urodzie. Poprosimy Cię, abyś nam opowiedziała o sowich oczekiwaniach.

Dla nas ważne jest to, co Ci przeszkadza, co chcesz zmienić, co Ci się podoba.

Następnie przedstawimy Ci naszą koncepcję. I to w praktyce.
Za pomocą kredki oraz różnego rodzaju miarek i nitki linergistycznej wytyczymy prawidłowy kształt brwi, dopasowany do Twojej urody. Podobnie przy makijażu ust – wyrysujemy odpowiedni kształt kredką.

Spokojnie, to będzie tylko rysunek. Taka wizualizacja pozwoli Ci sprawdzić, jak będziesz wyglądać w planowanym makijażu permanentnym. Dopiero gdy poczujesz się świetnie i zaakceptujesz naszą koncepcję, będziemy mogli spokojnie wykonać makijaż permanentny od razu lub na kolejnej wizycie

DBAMY O KOMFORT NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE Makijaż permanentny to zabieg niebolesny, jednak niektóre Klientki odczuwają dyskomfort, który zależy od indywidualnych czynników i progu odczuwania bólu. Aby ograniczyć odczucia praktycznie do zera stosujemy profesjonalne znieczulenie, a po wykonaniu zabiegu jesli jest taka konieczność schładzamy skórę.

TO ZALEŻY, GDZIE JEST WYKONYWANY !

W Salonie OdNova masz absolutną pewność najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny.

DLACZEGO?

Już podczas pierwszej konsultacji przeprowadzimy z Tobą dokładny wywiad, wyjaśniając jednocześnie przebieg całego zabiegu oraz informując o przeciwwskazaniach oraz metodach pielęgnacji po jego wykonaniu.

Sam makijaż wykonujemy wykorzystując sterylne igły oraz nowoczesny sprzęt renomowanego producenta.

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas prawdziwym priorytetem.

Efekty makijażu permanentnego w zależności od miejsca, utrzymują się od 2 do ok. 5 lat. W przypadku metody włoskowej zalecane jest częstsze odświeżanie brwi, średnio raz w roku. Wiele klientek OdNova chętnie odświeża brwi co roku, ponieważ cena odświeżenia jest niższa, a efekty fantastyczne.

PRZECZYTAJ – WARTO TO WIEDZIEĆ

Aby makijaż permanentny wyglądał naturalnie, estetycznie i odzwierciedlał Twoje prawdziwe preferencje musisz wiedzieć, że bardzo ważne są, m.in.:

 • umiejętności linergistki – w Salonie OdNova każdy zabieg wykonuje doświadczona, kreatywna i odpowiedzialna specjalistka, która na co dzień łączy pracę linergistki z pasją i zamiłowaniem do PMU.
 • równomierne umieszczenie barwnika – implementacja pigmentu na głębokość ok. 0,3-0,5 mm pod podstawową warstwę naskórka wymaga wielkiej precyzji. Wykonując zabieg w naszym Salonie masz pewność, że pigment zostanie wprowadzony idealnie i będzie wyłuszczał się prawidłowo po zabiegu
 • jakość barwnika i sprzętu – tylko profesjonalnie wykonany zabieg bazujący na barwnikach wysokiej jakości gwarantuje wysoką trwałość makijażu permanentnego, idealny kształt oraz kolor, na jakim Ci zależy.

Profesjonalnie wykonany makijaż permanentny brwi, oczu i ust to idealny sposób na elegancki, świeży i naturalny wygląd 24/7. Właśnie z tego względu z makijażu trwałego korzystają:

 • kobiety prowadzące aktywny styl 
 • kobiety, które nie chcą tracić czasu na malowanie
 • kobiety, które chcą podkreślić swoją urodę lub ukryć niedoskonałości
 • kobiety, które utraciły brwi lub rzęsy

Najważniejsze jest to, aby skóra z makijażem permanentnym była odpowiednio nawilżana. Nie można dopuszczać do jej długotrwałego przesuszania. W miejscach pigmentowanych rezygnujemy z intensywnych peelingów. Ważna jest także wysoka ochrona przeciwsłoneczna, a więc stosujemy kremy z filtrem 50 SPF+, także na usta oraz w słoneczne dni nosimy okulary z certyfikowaną ochroną UV.
 • Nie depiluj brwi przez ok. miesiąc. Nie skub ich pęsetą, nie woskuj, pozwól im swobodnie odrosnąć. Wtedy linergistka będzie miała pełne pole do działania. Najlepiej oceni, jaki jest Twój naturalny kształt brwi.
 • Na miesiąc przed makijażem permanentnym odstaw odżywki do brwi, nie umawiaj się na laminację brwi
 • Makijaż permanentny lepiej przyjmuje się, gdy skóra jest odpowiednio przygotowana. Zwłaszcza jeśli masz skórę tłustą lub zrogowaciałą (dawno nie robiłaś peelingu), zapraszamy Cię do Salonu OdNova na odpowiedni peeling. Pozbędziesz się problemu i poprawisz kondycję skóry, a przy okazji Twój makijaż permanentny będzie bardziej trwały.
 • Pamiętaj, żeby na 2 tygodnie przed zabiegiem nie wykonywać iniekcji w tej okolicy.

Brwi zaraz po zabiegu mogą być opuchnięte, a skóra zaczerwieniona. Między innymi przez to kolor brwi będzie Ci się wydawał mocniejszy niż w rzeczywistości. Pamiętaj, że barwnik naturalnie się wyłuszczy, w rezultacie ostateczny efekt zobaczysz po 7-10 dniach. Będzie on o ok. 40-50% delikatniejszy i jaśniejszy.

Ze względu na naturalny proces wyłuszczania, wykonujemy po 6 tygodniach korektę, podczas której kształt jest jeszcze precyzyjnie dopracowywany, a kolor – w razie potrzeby wzmacniany. Korekta jest częścią zabiegu i jest wliczona w jego cenę.

W czasie gojenia brwi:

 • Myj skórę mydłem hipoalergicznym
 • Nie skub i nie trzyj, a najlepiej w ogóle nie dotykaj brwi
 • Zrezygnuj z solarium, basenu i SPA na ok. 2 tygodnie
 • Stosuj odpowiednie (zalecone) preparaty nawilżające
 • Unikaj makijażu w pigmentowanej okolicy
 • Chroń skórę przed słońcem (okulary, kremy z filtrem)

Zadzwoń lub napisz do nas

kontakt

Telefon: 663 673 413
Email: kontakt@od-nova.com.pl
ul. Tysiąclecia 11/2
59-300 Lubin

Salon znajduje się na parterze w bloku naprzeciwko restauracji "Czerwony Byk Stek&Burger""
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 14.00
Przewiń do góry